Ślusarz-monter (nr 2200)

Miejsce pracy: Fabryczna 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace ślusarskie i montaż konstrukcji stalowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 05.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 500 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: REMSOD SP Z O O
    Adres: Fabryczna 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy w godz: 8-14, lub dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
    wykonywanie wszelkich napraw i prac ślusarskich, 2-zmiany
    StPr/22/2246
    wynagrodzenie od od 21,05 PLN

    mycie naczyń
    39/8/2022
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    ZADANIA: -orzekanie i opiniowanie psychologiczne zgodnie z posiadanymi uprawnieniami; -prowadzenie badań selekcyjno kwalifikacyjnych osób zgłaszających chęć pełnienia czynnej służby wojskowej; -pogłębianie wiedzy i poszerzanie doświadczeń z zakresu psychologii pracy i służby wojskowej, -uczestnictwo w zespołach samokształceniowych, naradach, konferencjach oraz szkoleniach psychologów organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz instytucje wojskowe. WARUNKI PRACY: Praca administracyjno-biurowa, w pozycji siedzącej, przy monitorze komputerowym powyżej 4 godzin dziennie, naturalne i sztuczne oświetlenie w pomieszczeniach, bezpośredni kontakt z osobami zgłaszającymi chęć pełnienia czynnej służby wojskowej. Budynek nie jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych - brak windy w budynku
    StPr/22/2238
    wynagrodzenie od od 4 390 PLN

    prace dekarsie
    StPr/22/2244
    wynagrodzenie od od 35 PLN

    konsultacje z klientem, praca w terenie-do dyspozycji samochód, telefon i laptop
    StPr/22/2224
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    pakowanie elementów do zniczy
    StPr/22/2216

    operator koparko-ładowarki
    StPr/22/2220
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    noszenie cegieł i zapraw na budowie, wykonywanie prac pomocniczych przy wykonaniu szalowań i rusztowań, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, przygotowywanie zaprawy murarskiej, przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów BHP, ochrony ppoż i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy
    StPr/22/2219

    sprzątanie pomieszczeń hotelowych oraz obsługa pralni
    StPr/22/2206
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    przeprowadzanie terapii z dziećmi
    StPr/22/2212
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN