Pomocniczy robotnik budowalny (nr 2219)

Miejsce pracy: CICHA 15A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: noszenie cegieł i zapraw na budowie, wykonywanie prac pomocniczych przy wykonaniu szalowań i rusztowań, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, przygotowywanie zaprawy murarskiej, przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów BHP, ochrony ppoż i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 31.08.2022
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "MEGA" SP. Z O.O.
    Adres: CICHA 15A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Kamila Narewska
    Numer telefonu: 514 602 750
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty lub pod nr tel. 514 602 750
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    szycie poduszek dekoracyjnych, czapek, odzieży dziecięcej
    StPr/22/2537
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    -samodzielne przeprowadzanie analizy potrzeb klienta przy wykorzystaniu różnych narzędzi diagnostycznych -przygotowanie procesów indywidualnego prowadzenia klientaoraz przeprowadzenia oceny tego procesu -samodzielne formułowanie celów indywidualnego prowadzenia klienta oraz zaprojektowanie na tej podstawie indywidualnej ścieżki wsparcia
    StPr/22/2543
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    pracownik obsługi biurowej, Wydział Ochrony Środowiska
    StPr/22/2541
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    pozyskiwanie nowych klientów w branży ochrony fizycznej i utrzymania czystości
    StPr/22/2530
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    prace porządkowe na warsztacie
    StPr/22/2523

    rozwijanie współpracy z organizacjami pozarządowymi i innym partnerami społecznymi, ustalanie czasu pracy dla pracowników klubu, prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizacji przedsięwzięć w szczególności założeń programowo-organizacyjnych, regulaminów scenariuszy, konspektów, koncepcji działalności kulturalno-oświatowej oraz turystyczno-krajoznawczej, dokumentacji działalności biblioteki klubu, kół, sekcji i klubów zainteresowań, realizacja przedsięwzięć kulturalnych w Jednostce Wojskowej reprezentowanie Klubu w zakresie pozytywnego wizerunku wojska w lokalnym społeczeństwie oraz integracja środowiska wojskowego, organizacja wydarzeń i imprez kulturalnych (szczegółowe informacje odnośnie zakresu obowiązków u Pracodawcy)
    StPr/22/2520

    prowadzenie terapii zajęciowej z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi, praca w godz. 7-15
    StPr/22/2526
    wynagrodzenie od od 4 441 PLN

    prace drogowe, możliwe nadgodziny
    StPr/22/2524
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    kontrola jakości wyrobów stalowych
    StPr/22/2514

    praca w dziale utrzymania ruchu
    StPr/22/2515