kontroler jakości (Nr 2514)

Miejsce pracy: Fabryczna 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kontrola jakości wyrobów stalowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 20.09.2022
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: sprawne posługiwanie się przyrządami kontrolno-pomiarowymi, znajomość zagadnień spawalniczych i norm branżowych, mile widziane uprawnienia w zakresie NDT (VT, MT, PT) min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomść specyfiki branży technicznej (metale-obróbka, stalowe konstrukcje), dyspozycyjność, spotrzegawczośćc systematycznoś, latwość podejmowania decyzji
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: REMSOD SP Z O O
    Adres: Fabryczna 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy w godz: 8-14, lub dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
    praca jako nauczyciel wspomagający w klasie z dziećmi niepełnosprawnymi
    StPr/22/2583
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    sprzedaż mięsa i wędlin, praca od wtorku do soboty
    StPr/22/2591
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    prace budowlano-montażowe
    StPr/22/2588
    wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

    prowadzenie zajęć z dziećmi w przedszkolu
    StPr/22/2582

    eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1kV
    StPr/22/2562
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    wykonywanie drobnych prac murarskich
    StPr/22/2559

    Wykonywanie instalacji wodno - kanalizacyjnych.
    StPr/22/2560

    prace spawalnicze
    StPr/22/2561

    administrowanie systemami opartymi o systemy MS Windows Server, administrowanie systemami opartymi o systemy MS Windows 7/10, administrowanie systemami kopii zapasowych, administrowanie serwerem baz danych Microsoft SQLServer, administrowanie siecią LAN i urządzeniem brzegowym UTM, instalacja nowych urządzeń informatycznych (stacje robocze, drukarki, serwery, urządzenie sieciowe), nadzór nad funkcjonowaniem oraz zabezpieczenie funkcjonowania aplikacji wspierających pracę wydziałów sądu, pomoc użytkownikom w zakresie poprawnego funkcjonowania sprzętu oraz aplikacji, czuwanie nad prawidłowym wykorzystaniem przez pracowników sprzętu komputerowego, usuwanie usterek sprzętu komputerowego i oprogramowania (kontakt z serwisami i nadzór nad zgłoszeniami), tworzenie i utrzymwanie środowiska pracy dla użytkowników systemów informatycznych, prowadzenie dokumentacji systemów
    StPr/22/2553

    wykonywanie masaży, praca w Strzelnie ul. Parkowa 10
    StPr/22/2547