Specjalista ds. jakości (nr 2860)

Miejsce pracy: Średnia 5, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nadzorowanie i kontrolowanie procesów produkcyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe 4-letnie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZAKŁAD POLIGRAFICZNY POLPRINT Sp. z o.o.
      Adres: Średnia 5, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Łuba
      Numer telefonu: 52-357-15-91
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty, pod nr tel. 52-357-15-91 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      wykonywanie masaży suchych i wodnych, prowadzenie edukacji zdrowotnej w rozmowach z pacjentami, przestrzeganie praw pacjenta i etyki zawodowej
      StPr/22/2955
      wynagrodzenie od od 4 869,78 PLN

      1) sadzenie, przycinanie, nawożenie, podlewanie roslin 2) koszenie i pielęgnowanie trawnika 3) utrzymanie czystości i porządku na przyległym terenie
      StPr/22/2956
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      -konserwacja i bieżące remonty urządzeń technicznych - stałe i okresowe przęglądy urządzeń technicznych - utrzymanie właściwego stanu technicznego budynków, instalacji wewnętrznych i infrastruktury zewnętrznej - usuwanie na biężąco zgłaszanych usterek
      StPr/22/2957

      naprawa pojazdów osobowych i dostawczych
      StPr/22/2958
      wynagrodzenie od od 2 336,88 PLN

      prace pomocnicze przy naprawie pojazdów osobowych i dostawczych
      StPr/22/2959

      prace placowe, gospodarcze
      StPr/22/2940
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      obróbka metalu, spawanie konstrukcji stalowych
      StPr/22/2941

      praca indywidualna i wspomaganie osób z niepełnosprawnością intelektalną, diagnoza i praca metodą poznawczo-behawioralną
      StPr/22/2935
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      praca z dziećmi z niepełnosprawnością
      StPr/22/2936

      praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektalną w przedszkolu
      StPr/22/2937