Strażnik działu ochrony (nr 2886)

Miejsce pracy: Prezydenta Gabriela Narutowicza 46, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zakład Karny w Inowrocławiu jest jednostką typu półotwartego dla mężczyzn recydywistów penitencjarnych. Praca w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Wymagane wykształcenie min. średnie Terminy przyjęć kandydatów do służby - pierwszy kwartał 2023 r. OFERUJEMY: - stałą pracę, - pewną wypłatę comiesięcznego uposażenia, - możliwość rozwoju zawodowego, - awanse związane z podwyższaniem uposażenia. Oprócz miesięcznych uposażeń dodatkowo oferujemy: - wypłatę raz w roku dopłaty do wczasów dla funkcjonariusza i jego członków rodziny, - wypłatę raz w roku dopłaty do przejazdu środkami transportu publicznego dla funkcjonariusza i jego członków rodziny, - ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby, - wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej w wysokości pobieranego uposażenia, - raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie, - nagrody uznaniowe, - nagrody jubileuszowe, - dla funkcjonariuszy przechodzących w służbę stałą zasiłek na zagospodarowanie, - dla funkcjonariuszy w służbie stałej: comiesięczny równoważnik z tytułu braku mieszkania lub uzyskanie pomocy finansowej na zakup mieszkania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.01.2023
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: 1) posiadająca obywatelstwo polskie; 2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; 3) korzystająca z pełni praw publicznych; 4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; 5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; 6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; 7) posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe; 8) posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZAKŁAD KARNY W INOWROCŁAWIU
    Adres: Wały Jagiellońskie 4, 85-131 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomo
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 585 53 42
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kandydat do służby składa następujące dokumenty: 1.podanie o przyjęcie do służby skierowane do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Bydgoszczy wskazując Zakład Karny lub Areszt Śledczy oraz stanowisko o które się ubiega; 2.wypełnioną ankietę pe
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta
    wykonywanie masaży suchych i wodnych, prowadzenie edukacji zdrowotnej w rozmowach z pacjentami, przestrzeganie praw pacjenta i etyki zawodowej
    StPr/22/2955
    wynagrodzenie od od 4 869,78 PLN

    1) sadzenie, przycinanie, nawożenie, podlewanie roslin 2) koszenie i pielęgnowanie trawnika 3) utrzymanie czystości i porządku na przyległym terenie
    StPr/22/2956
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    -konserwacja i bieżące remonty urządzeń technicznych - stałe i okresowe przęglądy urządzeń technicznych - utrzymanie właściwego stanu technicznego budynków, instalacji wewnętrznych i infrastruktury zewnętrznej - usuwanie na biężąco zgłaszanych usterek
    StPr/22/2957

    naprawa pojazdów osobowych i dostawczych
    StPr/22/2958
    wynagrodzenie od od 2 336,88 PLN

    prace pomocnicze przy naprawie pojazdów osobowych i dostawczych
    StPr/22/2959

    prace placowe, gospodarcze
    StPr/22/2940
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    obróbka metalu, spawanie konstrukcji stalowych
    StPr/22/2941

    praca indywidualna i wspomaganie osób z niepełnosprawnością intelektalną, diagnoza i praca metodą poznawczo-behawioralną
    StPr/22/2935
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    praca z dziećmi z niepełnosprawnością
    StPr/22/2936

    praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektalną w przedszkolu
    StPr/22/2937