Zamknij

lakiernik samochodowy (nr 1345)

Miejsce pracy: Szklarska 9, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: lakiernik samochodowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.06.2024
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: samodzielność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RAFAŁ MAJCHRZAK AUTO-SPRINT
    Adres: Szklarska 9, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 533 777 112
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    obsługa samochodu ciężarowego i monter przy czyszczeniu instalacji przemysłowych
    StPr/24/1401
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    praca przy czyszczeniu instalacji przemysłowych
    StPr/24/1402
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    wspomaganie procesu edukacji
    StPr/24/1411
    wynagrodzenie od od 4 680 PLN

    praca w świetlicy szkolnej
    StPr/24/1412

    Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej
    StPr/24/1410

    kontrola przestrzegania warunków sanitarno-higienicznych, udział w czynnościach kontrolnych i prowadzenie postępowań administracyjnych, sporządzanie dokumentacji, udział w likwidacji zagrożeń dla zdrowia ludności będących skutkiem sytuacji kryzysowych.
    StPr/24/1386
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    przygotowywanie potraw z produktów i półproduktów, możliwe zatrudnienie na umowe zlecenie; "Golden Hotel" Hotel & Spa Restauracja "Antresola"
    StPr/24/1398
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    przygotowywanie potraw z produktów i półproduktów oraz obróbka warzyw i mięs, możliwe zatrudnienie na umowe zlecenie; "Golden Hotel" Hotel & Spa Restauracja "Antresola"
    StPr/24/1399

    prace porządkowe w pomieszczeniach i na teresnie DPS
    StPr/24/1367

    prace biurowe
    StPr/24/1379