pracownik magazynu (nr 1487)

Miejsce pracy: Cicha 15A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace magazynowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.04.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Magazynier (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • uprawnienia na wózki widłowe
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "MEGA" SP. Z O.O.
        Adres: Cicha 15A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 514 602 750
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawca osobisty w siedzibie firmy, pod nr tel: 514 602 750, lub dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        prace budowlane, wykończeniowe na terenie Inowrocławia i okolic
        StPr/19/1806
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, belneo hydroterapii, wykonywanie masaży;
        StPr/19/1804
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        księgowanie, prowadzenie dokumentacji
        StPr/19/1802

        obsługa punktów gastronomiczno-handlowych przy Tężni Solankowej
        StPr/19/1818

        przygotowywanie dokumentów wysyłkowych, sprzedażowych, pakowanie przesyłek dla zamówień internetowych, przesyłki o wadze 1-31,5 kg- średnia waga 11 kg, utrzymanie sprawnej gospodarki na magazynie (r
        StPr/19/1817

        praca stojąca, obsługa krajarki w zakładzie poligraficznym
        StPr/19/1777

        obsługa maszyny sztancującej w zakładzie poligraficznym
        StPr/19/1778

        dokonywanie pomiarów, przygotowywanie szkła, montaż, dostarczanie do klientów
        StPr/19/1773
        wynagrodzenie od od 25 PLN

        -organizowanie i prowadzenie obserwacji i analiz zjawisk hydrologicznych i lodowych oraz przekazywanie do Centrum Operacyjnego Ochrony Przeciwpowodziowej Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej, -współ
        StPr/19/1797

        staż -sprzedawca w delikatesach ekologicznych
        StPr/19/1785
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN