kierowca kat. B (nr 1893)

Miejsce pracy: Poznańska 224, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: rozwożenie pieczywa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.05.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Zawód:
      • Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 3)
        Pracodawca: PIEKARNIA ROBAK RYSZARD I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
        Adres: Poznańska 224, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy w godz: 8-14
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 8-14
        staż w biurze podróży
        StPr/19/2221
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        obsługa spraw kadrowo-płacowych oraz obsługa polis floty samochodowej
        StPr/19/2220
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych
        StPr/19/2216
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        diagnostyka funkcjonalna pacjenta, kwalifikowanie, planowanie i prowadzenie zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu, dobieranie do potrzeb pacjenta i nauczanie pacjenta posługiwania s
        StPr/19/2224
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        przygotowywanie ekspozycji towarów, rozmieszczanie towarów na półkach i wieszakach, zgłaszanie zapotrzebowania towaru
        StPr/19/2200

        - CZYNNOŚCI ADMINISTRACYJNO-BIUROWE - KOORDYNACJA OBIEGU DOKUMENTÓW W FIRMIE - OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ - ORGANIZACJA SPOTKAŃ I PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH - WSPARCIE ORGANIZACYJNE DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ
        StPr/19/2195
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        praca na wysokości, docieplanie budynków
        StPr/19/2208
        wynagrodzenie od 12 - 13 PLN

        prace murarskie
        StPr/19/2209

        prace pomocnicze na budowie
        StPr/19/2210

        operator żurawia, obsługa koparko-ładowarki
        StPr/19/2207
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN