Pomoc kuchenna (nr 2610)

Miejsce pracy: Poznańska 97, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w przygotowywaniu posiłków
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 05.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE MARTINA CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Poznańska 97, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 501-965-911
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, kontakt z pracodawą osobisty w godz: 8-13 (Kuchnia Martina), lub pod nr tel: 501-965-911
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-13
      dozór mienia okolice Inowrocławia ( zasięg ok. 10-15 km wokół Inowroclawia)
      StPr/19/2793
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: Prowadzenie obsługi administracyjno-gospodarczej Zarządu Zlewni w Inowrocławiu. Obsługa logistyczna narad Dyrektora Zarządu Zlewni. Przygotowywanie pism, rap
      StPr/19/2792
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      przygotowywanie paczek do wysyłki, obsługa sklepu internetowego
      StPr/19/2804
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prowadzenie i obsługa spraw związanych z instrumentami ekonomicznymi służącymi gospodarowaniu wodami, w tym: opłatami za usługi wodne, opłatami podwy
      StPr/19/2803
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      praca na produkcji przy pakowaniu wydrukowanych produktów
      StPr/19/2801

      pomoc w edukacji, poruszaniu się po budynku szkoły, opieka w czasie zajęć i przerw międzylekcyjnych
      StPr/19/2774

      Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
      StPr/19/4582
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      sprzedaż karm dla zwierząt
      StPr/19/2748
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Opracowywanie programów wieloletnich i rocznych oraz realizacja zadań w zakresie utrzymania: -wód i urządzeń wodnych, -śródlądowych dróg wodnych, -budowli przeciwpowodziowej na śródladowych drogach wo
      StPr/19/2750

      uczestniczy w procesie produkcji kompozytów- głównie laminatu poliestrowo szklanego, -uczestniczy w procesie wykonywania modeli z wykorzystaniem techniki CNC i form laminatowych, -uczestniczy w proces
      StPr/19/2772
      wynagrodzenie od 3 600 - 5 300 PLN