pracownik administracyjno-techniczny/logistyk (nr 2592)

Miejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 106A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -przygptpwywanie dokumentów do wysyłki towaru, -rozliczanie pracy kierowców, -współpraca z klientem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Uprawnienia:
      • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe/średnie techniczne, logistyczne,
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: INHATEX SP Z O O
        Adres: Karola Marcinkowskiego 106A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kuja
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne można przeslać na e-mail [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        praca w dziale księgowości, księgowanie dokumentów , zgodnie ze stanowiskiem
        StPr/19/2805
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        dozór mienia okolice Inowrocławia ( zasięg ok. 10-15 km wokół Inowroclawia)
        StPr/19/2793

        Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: Prowadzenie obsługi administracyjno-gospodarczej Zarządu Zlewni w Inowrocławiu. Obsługa logistyczna narad Dyrektora Zarządu Zlewni. Przygotowywanie pism, rap
        StPr/19/2792
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        przygotowywanie paczek do wysyłki, obsługa sklepu internetowego
        StPr/19/2804
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prowadzenie i obsługa spraw związanych z instrumentami ekonomicznymi służącymi gospodarowaniu wodami, w tym: opłatami za usługi wodne, opłatami podwy
        StPr/19/2803
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        praca na produkcji przy pakowaniu wydrukowanych produktów
        StPr/19/2801

        pomoc w edukacji, poruszaniu się po budynku szkoły, opieka w czasie zajęć i przerw międzylekcyjnych
        StPr/19/2774

        Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
        StPr/19/4582
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        sprzedaż karm dla zwierząt
        StPr/19/2748
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Opracowywanie programów wieloletnich i rocznych oraz realizacja zadań w zakresie utrzymania: -wód i urządzeń wodnych, -śródlądowych dróg wodnych, -budowli przeciwpowodziowej na śródladowych drogach wo
        StPr/19/2750