Elektryk (nr 3198)

Miejsce pracy: Zygmunta Wilkońskiego 2, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: umiejętność obsługi urzadzeń niezbędnych przy wykonywaniu zawodu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.10.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • uprawnienia SEP
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: zdolności manualne , dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, zmysł techniczny
      Pracodawca: Szpital Uzdrowiskowy ENERGETYK Sp.z o.o. Inowrocław
      Adres: Zygmunta Wilkońskiego 2, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      wsparcie działu księgowości, prace administracyjno- biurowe
      StPr/19/3294
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      praca na recepcji, obsługa gości
      StPr/19/3296

      - PRACA NA PRODUKCJI, - OBSŁUGA WYCINARKI PLAZMOWEJ CNC, - KONFIGURACJA MASZYNY.
      StPr/19/3290
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      OBSŁUGA FREZAREK, POMIAR WYKONYWANYCH DETALI PRZY UŻYCIU PODSTAWOWYCH NARZĘDZI POMIAROWYCH, UZUPEŁNIANIE DOKUMENTACJI PRODUKCYJNEJ
      StPr/19/3289
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      prace budowlane na terenie woj. kujawsko-pomorskiego-Bydgoszcz, Toruń- zapewniony dojazd
      StPr/19/3280

      ksiegowanie dokumentów, praca w biurze księgowym
      StPr/19/3279
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      prowadzenie pełnej księgowości, naliczanie składek ZUS oraz wynagrodzenia
      StPr/19/3278

      inspektor ochrony danych osobowych-zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/19/3286
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      serwowanie i przygotowywanie napojów i posiłków
      StPr/19/3283
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Realizacja procesu kontroli jakości zgodnie z planami kontroli, instrukcjami, wymaganiami klienta, Przeprowadzanie pomiarów i analiz jakościowych produktów, Sporządzanie dokumentacji wynikającej z kon
      StPr/19/3271
      wynagrodzenie od od 15,7 PLN