Ślusarz (nr 3202)

Miejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 82A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace ślusarskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.10.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe
    Pracodawca: ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY ZAWMET ZAWIERUCHA JAROSŁAW
    Adres: Karola Marcinkowskiego 82A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujaw
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 604 192 672
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv,kontakt osobisty w siedzibie po wcześniejszym telefonie 604 192 672, 600 853 268
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    wsparcie działu księgowości, prace administracyjno- biurowe
    StPr/19/3294
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    praca na recepcji, obsługa gości
    StPr/19/3296

    - PRACA NA PRODUKCJI, - OBSŁUGA WYCINARKI PLAZMOWEJ CNC, - KONFIGURACJA MASZYNY.
    StPr/19/3290
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    OBSŁUGA FREZAREK, POMIAR WYKONYWANYCH DETALI PRZY UŻYCIU PODSTAWOWYCH NARZĘDZI POMIAROWYCH, UZUPEŁNIANIE DOKUMENTACJI PRODUKCYJNEJ
    StPr/19/3289
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    prace budowlane na terenie woj. kujawsko-pomorskiego-Bydgoszcz, Toruń- zapewniony dojazd
    StPr/19/3280

    ksiegowanie dokumentów, praca w biurze księgowym
    StPr/19/3279
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    prowadzenie pełnej księgowości, naliczanie składek ZUS oraz wynagrodzenia
    StPr/19/3278

    inspektor ochrony danych osobowych-zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/19/3286
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    serwowanie i przygotowywanie napojów i posiłków
    StPr/19/3283
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Realizacja procesu kontroli jakości zgodnie z planami kontroli, instrukcjami, wymaganiami klienta, Przeprowadzanie pomiarów i analiz jakościowych produktów, Sporządzanie dokumentacji wynikającej z kon
    StPr/19/3271
    wynagrodzenie od od 15,7 PLN