Kontroler jakości (nr 3271)

Miejsce pracy: Wiejska 81, 88-101 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Realizacja procesu kontroli jakości zgodnie z planami kontroli, instrukcjami, wymaganiami klienta, Przeprowadzanie pomiarów i analiz jakościowych produktów, Sporządzanie dokumentacji wynikającej z kon
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 16.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • rysunek techniczny
    • dobra organizacja , samodzielność , operatywnoścć
    • znajomość pakietu MS Office
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w innej firmie, umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomariowymi, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BUSTER GFC SP. Z O. O.
      Adres: Wiejska 81, 88-101 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      spawanie
      StPr/19/3401
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      prace ślusarskie i montaż konstrukcji stalowych
      StPr/19/3402

      obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)
      StPr/19/3403
      wynagrodzenie od 2 250 - 5 000 PLN

      sterylizacja sprzętu medycznmego
      StPr/19/3400

      naprawa bieżących usterek
      StPr/19/3399

      prace magazynowe, przy grupie 15-20 osób pracodawca moze zapewnić transport
      StPr/19/3397
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      przewóz towarów (mrożonek) na terenie kraju
      StPr/19/3394
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      nauczanie języka angielskiego dzieci w przedszkolu, 20-30 godzin w miesiącu
      StPr/19/3391
      wynagrodzenie od od 50 PLN

      prawidłowa obsługa gości w trakcie przyjmowania, pobytu i wyjazdu; właściwe prowadzenie dokumentacji
      StPr/19/3390
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Zakład Karny w Inowrocławiu jest jednostką typu półotwartego dla mężczyzn będących recydywistami penitencjarnymi. praca w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolno
      StPr/19/3385
      wynagrodzenie od od 3 363 PLN