Agent ubezpieczeniowy/pracownik biurowy- prace interwencyjne (nr 3348)

Miejsce pracy: Szeroka 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca w biurze ubezpieczeniowym, prace biurowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: niekaralność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DOROTA GRZELAK POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE
    Adres: Szeroka 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    sprzątanie obiektu - piekarnia
    StPr/19/3447
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    StPr/19/3448

    rozwożenie pieczywa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
    StPr/19/3449
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    naprawa pojazdów samochodowych
    StPr/19/3453

    zakup i przedaż towarów dla przemysłu opakowaniowego
    StPr/19/3451
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    przygotowywanie oraz serwowanie napojów oraz posiłków
    StPr/19/3452
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    docieplanie budynków
    StPr/19/3439
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

    szpachlowanie, malowanie
    StPr/19/3440

    obróbka i przygotowanie lub pomoc w przygotowaniu posiłków dla pacjentów i gości-obsługa kelnerska
    StPr/19/3444
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    prowadzenie spraw kadrowo-płacowych pracowników, sporządzanie list płac (ok. 270 osób)
    StPr/19/3443
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN