Elektryk (nr 3399)

Miejsce pracy: Poznańska 97, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: naprawa bieżących usterek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 14.11.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: zdolności manualne, dobra organizacja pracy
    Pracodawca: SZPITAL WIELOSPECJALISTYCZNY IM. DR LUDWIKA BŁAŻKA
    Adres: Poznańska 97, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne można dostarczyć osobiście do Kancalarii (7.35-15.00)
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7.35-15.00
    - zatrudnienie dotyczy Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu
    StPr/19/6349
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    praca w biurze geodezyjnym
    StPr/19/3511
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych, praca w godz: 6-13
    StPr/19/3514

    montaż instalacji sanitarnych
    StPr/19/3507
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    pomoc montera instalacji sanitarnych
    StPr/19/3508

    - sporządzania projektów pism w prowadzonych postępowaniach egzekucyjnych, - bieżąca obsługa wniosków egzekucyjnych wpływających do kancelarii, - telefoniczny kontakt z dłużnikiem.
    StPr/19/3500

    realizowanie usług kooperacyjnych na podstawie zapotrzebowań, zamawianie transportów zagranicznych i krajowych, monitorowanie realizacji zamówień, zarządzanie łańcuchem dostaw, koordynacja, organizacj
    StPr/19/3501
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    obsługa recepcji, praca w godz: 7-19, 19-7
    StPr/19/3499

    przygotowywanie posiłków w barze mlecznym
    StPr/19/3497

    przewóz sprzętu oraz wykonywanie prac budowlanych
    StPr/19/3493