Kierowca kat. B (nr 3472)

Miejsce pracy: Szybowcowa 9, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: usługi kurierskie, doręczanie paczek, praca na terenie województwa kuj.-pom.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.12.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 2)
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Elite Kamil Kapiszka
        Adres: Szybowcowa 9, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 517 560 954
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 517 560 954
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        - zatrudnienie dotyczy Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu
        StPr/19/6349
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        praca w biurze geodezyjnym
        StPr/19/3511
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Sprzątanie pomieszczeń biurowych, praca w godz: 6-13
        StPr/19/3514

        montaż instalacji sanitarnych
        StPr/19/3507
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        pomoc montera instalacji sanitarnych
        StPr/19/3508

        - sporządzania projektów pism w prowadzonych postępowaniach egzekucyjnych, - bieżąca obsługa wniosków egzekucyjnych wpływających do kancelarii, - telefoniczny kontakt z dłużnikiem.
        StPr/19/3500

        realizowanie usług kooperacyjnych na podstawie zapotrzebowań, zamawianie transportów zagranicznych i krajowych, monitorowanie realizacji zamówień, zarządzanie łańcuchem dostaw, koordynacja, organizacj
        StPr/19/3501
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        obsługa recepcji, praca w godz: 7-19, 19-7
        StPr/19/3499

        przygotowywanie posiłków w barze mlecznym
        StPr/19/3497

        przewóz sprzętu oraz wykonywanie prac budowlanych
        StPr/19/3493