Kucharz-oferta pracy w ramach Prac Interwencyjnych dla osoby bezrobotnej zarejes

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 15B/31, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków w barze mlecznym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.12.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BAR MLECZNY JAK U MAMY
      Adres: Wojska Polskiego 15B/31, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy w godz: 10-12
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 10-12
      strzyżenie, modelowanie włosów, koloryzacja, rozjaśnianie, dekoloryzacja,tworzenie fryzur okolicznościowych
      StPr/20/0085
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      sortowanie folii, 3-zmiany: 6-14,14-22,22-6
      StPr/20/0093
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Obsługa sekretariatu firmy
      StPr/20/0099

      pomoc przy prowadzeniu biura, udział w procesie obiegu dokumentów, wsparcie działań Pracowników Działu Sprzedaży, prace administracyjne, ewidencjonowanie stanów magazynowych.
      StPr/20/0079

      praca w szwalni, prasowanie, 1-zmiana 7-15
      StPr/20/0080

      przewóz towarów (mrożonek) na terenie kraju
      StPr/20/0083
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      wykonywanie prostych prac w pralni chemicznej
      StPr/20/0073

      konserwacja rowów melioracyjnych
      StPr/20/0074

      - obsługa frezarek, - pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych, - uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
      StPr/20/0076
      wynagrodzenie od od 17,85 PLN

      montaż instalacji sanitarnych na terenie Inowrocławia i okolic
      StPr/20/0060
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN