Stanowisko ds. obsługi płatników składek i ubezpieczonych w Inspektoracie ZUS w

Nr oferty: StPr/20/0143Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Miejsce pracy: Solankowa 15, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zapewnia obsługę klientów w zakresie spraw płatników składek i ubezpieczonych. Warunki pracy Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracown
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • obsługa pakietu MS OFFICE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy Niezbędne: - wykształcenie średnie Mile widziane: - minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klientów oraz doświadczenie w obsłudze osób z niepełnospra
      Pracodawca: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy
      Adres: Świętej Trójcy 33, 85-224 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty - CV - list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat się ubiega - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
      Sprzątanie mieszkań, klatek schodowych; mycie balustrad, wejściowych; zamiatanie chodników i dojść do klatek, oczyszczanie parkingów
      StPr/20/0150
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy Zapewnia obsługę klientów w zakresie spraw płatników składek i ubezpieczonych. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepe
      StPr/20/0353

      staż w salonie T-Mobile, obsługa klienta
      StPr/20/0157
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      usługi kurierskie, doręczanie paczek, praca na terenie województwa kuj.-pom.
      StPr/20/0153

      Obsługa maszyn drukujących, a w szczególności maszyny offsetowej
      StPr/20/0162
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      -kompletowanie zamówień, -dostarczanie zamówień do klienta -obsługa skanera -przygotowywanie towarów do wysyłki
      StPr/20/0163

      przyjmowanie dostaw, załadunki towaru, wydawanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich, kompletowanie towaru do wysyłki, ewidencjonowanie stanów magazynowych.
      StPr/20/0146

      Zakres zadań •Tworzenie planu oraz harmonogramu projektu, monitorowanie, raportowanie kluczowych parametrów i postępu prac w projekcie •Zarządzanie ryzykiem opóźnień poszczególnych zadań •Uczestnictwo
      StPr/20/0147
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Udział w programowaniu, planowaniu inwestycji wodnych w układzie rocznym i wieloletnim, prowadzeniu inwestycji z zakresu gospodarki wodnej. Udział w bilansowaniu, weryfikowaniu i przygotowywaniu plan
      StPr/20/0148
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, dojazd do klienta
      StPr/20/0132