monter i serwisanci instalacji i urządzeń teleinformatycznych - oferta pracy w r

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 48C/10, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: realizacja zleceń serwisu i montażu urządzeń i sprzętu teleinformatycznego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.01.2020
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PAVER NET RACZKOWSKI PAWEŁ
      Adres: Wojska Polskiego 48C/10, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 504 178 869
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy, pod nr tel: 504 178 869, lub dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      obsługa maszyn do produkcji folii, 3-zmiany: 6-14,14-22,22-6; praca w delegacji- Kutno z mieszkaniem służbowym
      StPr/20/0408
      wynagrodzenie od od 21,98 PLN

      przygotowywanie posiłków
      StPr/20/0375
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      sprzątanie, drobne naprawy
      StPr/20/0390

      wg. wniosku
      StPr/20/0186
      wynagrodzenie od od 26 000 PLN

      Doradztwo i obsługa Klientów sklepu medycznego Sporządzanie i kontrola dokumentacji Wspieranie organizacji w lepszym zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów i członków Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy „F
      StPr/20/0382
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      prace ślusarskie i montaż konstrukcji stalowych
      StPr/20/0364

      obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)
      StPr/20/0365

      spawanie
      StPr/20/0366

      naprawa maszyn drogowych i środków transportowych
      StPr/20/0357
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      praca przy produkcji stolarki
      StPr/20/0354
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN