Elektryk (nr 0285)

Miejsce pracy: Dworcowa 67, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji fotowoltaicznych, praca na terenie kraju
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 10.02.2020
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, wymagane uprawnienia eksploatacja i dozór, praca na wysokości, znajomość obsługi elektronarzędzi, możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Sunny Volts Małgorzata Świercz
    Adres: Dworcowa 67, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 880-075-630
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 880-075-630 lub dokumenty aplikacyjne mozna składać na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    zakładanie instalacji elektrycznych, przeglądy, usuwanie awarii
    StPr/20/0472
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    biezące (drobne) naprawy w obiekcie hotelowym, dbanie o stan techniczny, prace porządkowe
    StPr/20/0470
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    praca z dziećmi w żłobku, Żłobek GUCIO
    StPr/20/0468
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    nauczanie matematyki w szkole podstawowej
    StPr/20/0467

    sprzątanie szkoły
    StPr/20/0466

    - załadunek i rozładunek towaru; - dbanie o porządek w magazynier; - zgłaszanie niezgodności i reklamacji - praca 3-zmianowa
    StPr/20/0464
    wynagrodzenie od od 17,5 PLN

    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 18/18 etatu
    StPr/20/0451

    wykonywanie przeglądów technicznych, dokonywanie czynności związanych z przekazywaniem/zdawaniem lokali, sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO, nadzór nad real
    StPr/20/0447
    wynagrodzenie od 4 200 - 6 000 PLN

    Indywidualne podejście do klienta zgodne ze standardami pracy. Strzyżenie, koloryzacja, upięcia włosów
    StPr/20/0439

    staż w księgowości
    StPr/20/0461