operator prasy krawędziowej (nr 0313)

Miejsce pracy: Wiejska 81, 88-101 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - ustawianie pras krawędziowych, - programowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego, - utrzymanie maszyn w dobrym stanie, - rozwiązywanie problemów, - raportowanie błędów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • rysunek techniczny
  • obsługa komputera
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min średnie lub zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BUSTER GFC SP. Z O. O.
      Adres: Wiejska 81, 88-101 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Milena Żelazny
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      zakładanie instalacji elektrycznych, przeglądy, usuwanie awarii
      StPr/20/0472
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      biezące (drobne) naprawy w obiekcie hotelowym, dbanie o stan techniczny, prace porządkowe
      StPr/20/0470
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      praca z dziećmi w żłobku, Żłobek GUCIO
      StPr/20/0468
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      nauczanie matematyki w szkole podstawowej
      StPr/20/0467

      sprzątanie szkoły
      StPr/20/0466

      - załadunek i rozładunek towaru; - dbanie o porządek w magazynier; - zgłaszanie niezgodności i reklamacji - praca 3-zmianowa
      StPr/20/0464
      wynagrodzenie od od 17,5 PLN

      nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 18/18 etatu
      StPr/20/0451

      wykonywanie przeglądów technicznych, dokonywanie czynności związanych z przekazywaniem/zdawaniem lokali, sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO, nadzór nad real
      StPr/20/0447
      wynagrodzenie od 4 200 - 6 000 PLN

      Indywidualne podejście do klienta zgodne ze standardami pracy. Strzyżenie, koloryzacja, upięcia włosów
      StPr/20/0439

      staż w księgowości
      StPr/20/0461