Kierowca kat. C/samochód chłodnia - transport krajowy (Nr 0582)

Miejsce pracy: Transportowca 11, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przewóz towarów (mrożonek) na terenie kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.03.2020
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
    Uprawnienia:
    • przewóz rzeczy
    • karta kierowcy
    • prawo jazdy kat. C
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: badania psychotechniczne, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PH JOLA SP J J. R. BIAŁKOWSCY
        Adres: Transportowca 11, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomors
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 605 155 615
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty ul. Transportowca 11 Inowrocław w godz: 10-14, lub pod nr tel. 605 155 615
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10-14
        wypiek pieczywa
        StPr/20/0728
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        staż w kancelarii podatkowej
        StPr/20/0732
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        wykonywanie prac ślusarskich w zakresie napraw taboru kolejowego, kontrola stanu technicznego taboru, obsługa manualnych maszyn ślusarskich
        StPr/20/0709
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        księgowanie i dekretowanie dokumentów, rozliczanie płatności klientów, windykacja należności, sprawdzanie ewidencji księgowych z kontami księgi głównej, sporządzanie deklaracji podatkowych, księgowanie wyciągów
        StPr/20/0705

        wypisywanie umów o prace i świadectw pracy, prowdzenie zestawienia urlopowego pracowników, kierowanie pracowników na badania lekarskie, prowadzenie akt osobowych pracowników, naliczanie płac, obsługa floty samochodowej, leasingi, ubezpieczenia
        StPr/20/0706

        •Niezależna kontrola poprawności realizacji zleceń produkcyjnych i montażowych. •Współudział w nadzorze nad systemem zarządzania jakością w firmie oraz działaniami związanymi z jego rozwojem. •Tworzenie procedur i instrukcji jakościowych, realizowanie strategii jakościowej. •Budowanie i organizację komórki kontroli jakości w firmie. •Współpraca z innymi działami celem utrzymania standardów jakościowych. •Inicjowanie przedsięwzięć zmierzających do doskonalenia systemu jakości w dziedzinie rozwiązań techniczno-konstrukcyjnych oraz technologicznych. •Ocenę składowania wyrobów gotowych, materiałów pomocniczych oraz surowców. •Prowadzenie niezbędnej dokumentacji (w tym protokołów). • Uczestniczenie w procesie rozpatrywania reklamacji.
        StPr/20/0712

        montaż i demontaż elementów scenografii oraz nagłośnienia estradowego; praca w środy, piątki i soboty
        StPr/20/0697
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        prace porządkowe, koszenie trawy, przycinanie żywopłotu
        StPr/20/0692

        prace budowlane na terenie Inowrocławia (szpachlowanie, malowanie, szpachlowanie, murowanie)
        StPr/20/0679

        pomoc w kuchni
        StPr/20/0681