Nauczyciel przedmiotów mechatronicznych (nr 0996)

Miejsce pracy: Dworcowa 25, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodzie stolarz, wymiar etatu (pensum)-20h
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 817 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    Uprawnienia:
    • przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego stopnia na kierunku (specjalności) zgodnym z naucznaym przedmiotem lub prowadzonymi zajęciami oraz przygotowanie pedagogiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W INOWROCŁAWIU
      Adres: Dworcowa 25, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 357 30 06
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv,kontakt z pracodawcą pod nr tel. 52 357 30 06 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail [email protected] Termin składania ofert: 30.07.2020
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: do 30.07.2020
      przeprowadzanie badań materiału biologicznego pobranego od pacjentów, analiza i interpretacja otrzymanych wyników
      StPr/20/1094
      wynagrodzenie od od 2 990 PLN

      krojenie poduszek na meble ogrodowe
      StPr/20/1091
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      krojenie spodni-praca w Radziejowie
      StPr/20/1095
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      jako hydraulik, praca na terenie kraju (delegacje)
      StPr/20/1092
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      dezynfekcja, mycie, przegląd, konserwacja., pakowanie, oznakowanie i sterylizacja sprzętu medycznego itp.
      StPr/20/1093
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      praca z dziećmi
      StPr/20/1082

      naprawa instalacji elektrycznych
      StPr/20/1088

      sprzedaż artykułów elektrycznych
      StPr/20/1089

      sprzątanie pomieszczeń biurowych
      StPr/20/1080
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      staż w sklepie, sprzedaż art. wielobranżowych
      StPr/20/1083
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN