Szwaczka (nr 1440)

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 5, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: maszynowe szycie odzieży
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.07.2020
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Szwaczka maszynowa (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: zdolności manualne,
      Pracodawca: ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW
      Adres: Stanisława Staszica 5, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-p
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 603 527 332
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt pod nr tel. 603 527 332
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      przewóz towarów i osób
      StPr/20/1646
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      pomoc w przygotowywaniu posiłków- restauracja ROMA
      StPr/20/1641

      sprzątanie pomieszczeń restauracji
      StPr/20/1642

      Operator ładowarki, koparko-ładowarki
      StPr/20/1643
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      prowadzenie pełnych ksiąg zgodnie z obowiązującymi przepisami: Ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego, sporządzanie sprawozdań finansowych wg Ustawy o rachunkowości, naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych
      StPr/20/1632
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      nauczanie w klasach I-III
      StPr/20/1629
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      StPr/20/1628

      StPr/20/1627

      StPr/20/1626

      przygotowywanie posiłków
      StPr/20/1625
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN