Nauczyciel przedszkola (nr 1473)

Miejsce pracy: Metalowców 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca z dziećmi w przedszkolu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie wyższe wychowanie przedszkolne/nauczanie początkowe, minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
    Pracodawca: POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Metalowców 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 355 24 45
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą pod nr tel: 52 355 24 45 lub CV na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych w sanatorium
    StPr/20/1651
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    opieka nad pacjentami - karmienie, dowożenie na zabiegi
    StPr/20/1652
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    obsługa kelnerska pacjentów sanatorium, możliwe zatrudnienie na umowę zlecenie
    StPr/20/1653
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    zawijanie cukierków
    StPr/20/1656

    wykonywanie instalacji wod kan
    StPr/20/1654
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    spawanie instalacji gazowych
    StPr/20/1655

    obsługa ręcznego wózka paletowego, dowożenie papieru, uzupełnianie farb i lakierów, czyszczenie i konserwacja elementów maszyny drukarskiej, segregacja odpadów, utrzymywanie czystości stanowiska pracy
    StPr/20/1662

    - nakładanie żelkotu, - układanie, cięcie maty szklanej, - laminowanie wyrobów, - prace porządkowe (czyszczenie stanowiska pracy) - układanie form na hali (przygotowanie stanowiska pracy), - cięcie, matowanie, obróbka, polerowanie wyrobów, - natrysk szpachlówki, - przygotowanie elementów do lakierowania, - wykonywanie poleceń przełożonego
    StPr/20/1659

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: -Prowadzenie i obsługa spraw związanych z instrumentami ekonomicznymi służącymi gospodarowaniu wodami -Obsługa systemu opłat i należności -Wystawianie i przekazywanie informacji oraz wydawanie decyzji w sprawach opłat za usługi wodne -Koordynacja i prowadzenie spraw dotyczących rozpatrywania reklamacji
    StPr/20/1658

    księgowanie dokumemtów
    StPr/20/1657
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN