magazynier-wydawca (nr 2333)

Miejsce pracy: Fabryczna 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu, prowadzenie dokumentacji wszystkich dowodów przychodu i rozchodu z magazynów, prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnie z instrukcją magazynową, właściwe i fachowe rozmieszczanie, przechowywanie oraz opisywanie materiałów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.01.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • kurs wózków widłowych
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: sumienność, uczciwość, pracowitość, dyspozycyjność, mile widziany kurs na wózek widłowy, znajomość materiałów hutniczych, obsługa komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: REMSOD SP Z O O
      Adres: Fabryczna 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres e-mail: [email protected] lub kontakt osobisty ul. Fabryczna 4, 88-100 Inowrocław w godzinach 8-14
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      Sprzątaczka
      StPr/20/2375
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych lub terenów zewnętrznych.
      StPr/20/2377

      * pozyskiwanie ofert nieruchomości * aktywny telemarketing * sporządzanie ofert i opisu nieruchomości * wykonywanie dokumentacji fotograficznej * weryfikacja dokumentacji * obsługa Klientów biura i prezentacja nieruchomości
      StPr/20/2373

      Uczestniczenie w zajęciach teoretycznych i praktycznych realizowanych w ramach kursu specjalistycznego, uczestniczenie w czynnościach inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego wykonywanych w terenie, po zakończeniu kursu specjalistycznego zdanie egzaminu kwalifikacyjnego II st., celem zdobycia kwalifikacji zawodowych Inspektora Transportu Drogowego.
      StPr/20/2369

      Prowadzenie pełnej księgowości podmiotów gospodarczych, dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych, prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych, rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrznych, np. delegacje, zaliczki itp., potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic, rozliczanie faktur z importu i eksportu, sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, VAT oraz deklaracji ZUS, prowadzenie ewidencji kasowej, sporządzanie raportów finansowych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych. Mile widziane doświadczenie z dziedziny: płac, kadr i zus: sporządzanie list płac, wystawianie zaświadczeń i dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz innych dokumentów rozliczeniowych, obsługiwanie programu Płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS.
      StPr/20/2372
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      nadzór nad robotami budowlanymi, rozliczanie robót, kosztorysowanie
      StPr/20/2366
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Praca na produkcji wymagająca normalnej zręczności fizycznej. Formowanie to : uformowanie części roboczej tarczy diamentowej z proszku spoiwa na korpusie metalowym , sprasowanie go na prasie i przekazanie do dalszej obróbki.
      StPr/20/2355
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 350 PLN

      montaż stolarki na terenie kraju
      StPr/20/2358
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      Obsługa klienta, uzupełnianie towaru.
      StPr/20/2348
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      prace budowlane na terenie Inowrocławia (szpachlowanie, malowanie, szpachlowanie, murowanie)
      StPr/20/2354