Płytkarz (nr 2337)

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 3a, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Układanie płytek
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 20.11.2020
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie w układaniu płytek.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: OWE-BUD Michał Owedyk
    Adres: Jana Kilińskiego 3a, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pom
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 884251696
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą pod nr tel.: 884251696
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    zakładanie instalacji elektrycznych
    StPr/20/2379
    wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

    Sprzątaczka
    StPr/20/2375
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Sprzątanie klatek schodowych lub terenów zewnętrznych.
    StPr/20/2377

    * pozyskiwanie ofert nieruchomości * aktywny telemarketing * sporządzanie ofert i opisu nieruchomości * wykonywanie dokumentacji fotograficznej * weryfikacja dokumentacji * obsługa Klientów biura i prezentacja nieruchomości
    StPr/20/2373

    Uczestniczenie w zajęciach teoretycznych i praktycznych realizowanych w ramach kursu specjalistycznego, uczestniczenie w czynnościach inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego wykonywanych w terenie, po zakończeniu kursu specjalistycznego zdanie egzaminu kwalifikacyjnego II st., celem zdobycia kwalifikacji zawodowych Inspektora Transportu Drogowego.
    StPr/20/2369

    Prowadzenie pełnej księgowości podmiotów gospodarczych, dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych, prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych, rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrznych, np. delegacje, zaliczki itp., potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic, rozliczanie faktur z importu i eksportu, sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, VAT oraz deklaracji ZUS, prowadzenie ewidencji kasowej, sporządzanie raportów finansowych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych. Mile widziane doświadczenie z dziedziny: płac, kadr i zus: sporządzanie list płac, wystawianie zaświadczeń i dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz innych dokumentów rozliczeniowych, obsługiwanie programu Płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS.
    StPr/20/2372
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    nadzór nad robotami budowlanymi, rozliczanie robót, kosztorysowanie
    StPr/20/2366
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Praca na produkcji wymagająca normalnej zręczności fizycznej. Formowanie to : uformowanie części roboczej tarczy diamentowej z proszku spoiwa na korpusie metalowym , sprasowanie go na prasie i przekazanie do dalszej obróbki.
    StPr/20/2355
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 350 PLN

    montaż stolarki na terenie kraju
    StPr/20/2358
    wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

    Obsługa klienta, uzupełnianie towaru.
    StPr/20/2348
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN