elektryk dyżurny (nr 0034)

Miejsce pracy: Metalowców 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na terenie Inofamy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 12.01.2021
Wynagrodzenie brutto: 18 - 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV, mile widziane doświadczenie w zawodzie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Sp. z o.o.
      Adres: Składowa 1, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 353 21 02
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą pod nr tel: 52 353 21 02
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      sprzedaż
      StPr/21/0079
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prowadzenie pełnych ksiąg zgodnie z obowiązującymi przepisami: Ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego, sporządzanie sprawozdań finansowych wg Ustawy o rachunkowości, naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych
      StPr/21/0078
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      przewóz towarów na terenie kraju
      StPr/21/0077
      wynagrodzenie od 4 500 - 5 000 PLN

      obsługa elektronarzędzi, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów
      1/1/2021
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      lekkie prace porządkowe w stadninie
      StPr/21/0071

      prasowanie na gotowo obszytych modeli
      StPr/21/0070

      utrzymanie czystości na oddziałach, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, praca w godz. 6-18 lub 7-19
      StPr/21/0064

      Prace porządkowe na terenie obiektu, drobne naprawy, prace na wysokości do 3 m.
      StPr/21/0065

      nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej
      StPr/21/0058
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      ochrona obiektu, praca w godz. 7-19,19-7
      StPr/21/0059
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN