Zamknij

pracownik budowlany (nr 0037)

Miejsce pracy: Metalowców 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace budowlane, układanie płytek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.01.2021
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność układania płytek
    Pracodawca: POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Metalowców 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 355 24 45
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 52 355 24 45 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    sprzedaż
    StPr/21/0079
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prowadzenie pełnych ksiąg zgodnie z obowiązującymi przepisami: Ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego, sporządzanie sprawozdań finansowych wg Ustawy o rachunkowości, naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych
    StPr/21/0078
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    przewóz towarów na terenie kraju
    StPr/21/0077
    wynagrodzenie od 4 500 - 5 000 PLN

    obsługa elektronarzędzi, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów
    1/1/2021
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    lekkie prace porządkowe w stadninie
    StPr/21/0071

    prasowanie na gotowo obszytych modeli
    StPr/21/0070

    utrzymanie czystości na oddziałach, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, praca w godz. 6-18 lub 7-19
    StPr/21/0064

    Prace porządkowe na terenie obiektu, drobne naprawy, prace na wysokości do 3 m.
    StPr/21/0065

    nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej
    StPr/21/0058
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    ochrona obiektu, praca w godz. 7-19,19-7
    StPr/21/0059
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN