Goplania wróciła w świetnym stylu! Kujawianka rozstrzelana! [FOTO]

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 09:17, 08.09.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 19:38, 08.09.2018

W ubiegłej kolejce rozgrywek Lider Włocławek przerwał zwycięską passę Goplanii Inowrocław. Również mecz pucharowy Biało-Niebieskich po oddanym walkowerze, nie zapisze się złotym zgłoskami w historii drużyny. Czas na powrót na właściwe tory. Dziś gramy z Kujawianką Strzelno.

Dzisiejszy przeciwnik Goplanii zasiadającej na fotelu wicelidera zajmuje dopiero 11. miejsce w tabeli. Kujawianka ma na swoim koncie 5 punktów za 2 remisy i zwycięstwo. Drużyna poniosła też jedną porażkę.

Początek meczu na stadionie przy ul. Orłowskiej o godz. 16.00.

AKTUALIZACJA:

• 11' - goście wychodzą na prowadzenie po strzale Mariusza Łęgi z karnego.
  • 22' - wyrównanie z rzutu wolnego. Arkadiusz Makowiecki nie dał szans bramkarzowi Kujawianki.
  • 38' - Szymon Skalski strzela drugiego gola dla Goplanii. Jest 2:1.
  • Na minutę przed przerwą Arkadiusz Makowiecki mógł ponownie wpisać się listę strzelców, ale nie wykorzystał rzutu karnego.
  • Do przerwy wynik bez zmian.
  • Są powody do radości. W 51' Krystian Szeluga zdobywa kolejną bramkę dla Biało-Niebieskich. Mamy 3:1.
  • Starszy z braci Makowieckich zrehabilitował się za zepsutego karnego i w 73' podwyższa wynik na 4:1.
  • Zanosi się na wysokie zwycięstwo Goplanii. Jest już 5:1! Tym razem celnie trafił Dominik Kostrzak.
  • Goplania nie zwalnia tempa. Na 5 minut przed końcem zasadniczego czasu gry Łukasz Paczkowski dorzuca szóstą bramkę.
  • Koniec! Goplania Inowrocław - Kujawianka Strzelno 6:1.