Zarząd Goplanii Inowrocław komentuje sobotnie spotkanie z Polanowicami

15:54, 17.09.2024 . Aktualizacja: 15:55, 17.09.2024
Skomentuj
  • Zarząd Goplanii Inowrocław komentuje sobotnie spotkanie z Fregatą Polanowice.

• Inowrocławski klub zaprzecza, jakoby to właśnie kibice gospodarzy mieli być odpowiedzialni za złamanie zasad na piłkarskim stadionie.

• Werdykt w sprawie meczu zapadnie już w najbliższy czwartek.

• Przypomnijmy - spotkanie zostało przerwane przez sędziego głównego.

Oświadczenie Zarządu IKS Goplania Inowrocław

Zarząd IKS Goplania Inowrocław pragnie serdecznie podziękować wszystkim sympatykom klubu za wsparcie i okazywane zrozumienie w związku z sytuacją, która miała miejsce podczas ostatniego meczu ligowego z Fregatą Polanowice.

Jako klub, który zawsze stawia na uczciwość, fair play i wzajemny szacunek, czujemy się zobowiązani, by odnieść się do tej sprawy z najwyższą starannością. Do czasu, gdy Wydział Dyscypliny Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podejmie ostateczną decyzję, postanowiliśmy wstrzymać się z jakimikolwiek komentarzami.

[FOTORELACJA]4681[/FOTORELACJA]

Mamy pełne zaufanie do procesu decyzyjnego i jesteśmy przekonani, że wszystkie okoliczności zostaną rzetelnie rozpatrzone.

Chcemy jednocześnie z całą mocą podkreślić, że zorganizowana grupa naszych kibiców, której pasja i zaangażowanie są dla nas nieocenionym wsparciem, nie miała nic wspólnego z domniemanym incydentem, który spowodował przedwczesne zakończenie meczu. Ani jeden z naszych fanów, ani żadne przedmioty, takie jak butelki, nie znalazły się na placu gry – dbamy o to, aby nasze spotkania były zawsze bezpieczne i pełne pozytywnych emocji.

Z niecierpliwością czekamy na czwartkowy werdykt i mamy nadzieję, że pozwoli on rozwiać wszelkie wątpliwości oraz przywróci spokój wokół tej sprawy.

Liczymy na to, że prawda zwycięży, a my będziemy mogli dalej kontynuować naszą sportową przygodę z pełnym wsparciem naszych niezawodnych kibiców.

3 2

Niestety, ale kpzpn w Bydgoszczy jest cięty na Goplanie, także raczej walkower. 18:04, 17.09.2024

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JurijJurij

2 2

Nie tylko na Goplanie . Szczególnie na Cuiavie. Atak po za tym to chyba na wszystkie 3 kluby seniorskie z Inowrocławia. 21:28, 17.09.2024

AntekAntek

8 0

O czym tu mowa...?
Przecież nikt się nie skupia na grze a raczej jej braku...
Pewnie sędzia dwie bramki dla Polanowic strzelił...Przecież w cuglach a tak zapowiadali mieli wszystko wygrywać... 18:36, 17.09.2024

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tomykibicetomykibice

6 0

Teraz każdy powód do wytłumaczenia jest dobry! A prawda jest taka , że w prawie każdym meczy od 70 minuty goplaniści oddychają rekawkami. 19:14, 17.09.2024

Odpowiedz

wwwwww

5 0

Klub stawia na uczciwość, fair play i wzajemny szacunek - hahahaha - tak jak kibole zawiszy! Śmiech na sali! 22:43, 17.09.2024

3 0

Prawda jest taka że jakby sędzia nie przerwał meczu to by stracili trzecią bramkę ,gwiazdy nie mają siły.Jedynie radny coś tam biega 90 minut choć jest najstarszy,ale reszta emerytów nie nadaje się już do grania nawet w b-klasie. Szkoda że roztrwonili ten narybek młodzieży z tamtego sezonu. Teraz tylko straty punktów w derbach no i planowana porażka z Kolorowymi. I awansu brak,a mieli wszystko wygrywać. 09:12, 18.09.2024

Odpowiedz

nikoniko

2 0

Dokładnie tak. Szkoda , bo kolejny rok zmarnowany , a emeryci i tak nie dadzą nic Goplanii. Nawet gdyby teraz weszli to i tak tym składem nie poradziliby sonie w a klasie. 11:39, 18.09.2024