Ogłoszenia / Praca - Dam pracę

Inowrocław - Praca - Dam pracę

Zatrudnimy operatorów maszyn introligatorskich

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku w branży poligraficznej poszukuje:
Operatorów maszyn introligatorskich
Opis stanowiska:
• operator maszyn introligatorskich
• samodzielne prowadzenie procesu (po uprzednim szkoleniu)
• prace pomocnicze na linii produkcyjnej
• pakowanie gotowych produktów
Oczekiwania:
• wykształcenie o profilu technicznym
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (przy samodzielnym prowadzeniu procesu)
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowym)
• zdolności manualne
Oferujemy:
• pracę w zgranym zespole
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności
• dla najlepszych długotrwałą współpracę
• po okresie wdrożenia umowę o pracę
Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia proszone są o złożenie CV z dopiskiem "Operator maszyn introligatorskich" na portierni Druk-Intro S.A. ul. Świętokrzyska 32 w Inowrocławiu. Kandydatury można zgłaszać również przesyłając dokumenty aplikacyjne na adres mailowy: [email protected]

Proszę o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-05-17 12:43:06#6367

Piekarz

Promuj to ogłoszenie2022-05-09 22:46:46#6349