Cuiavia w ostatniej chwili wyrwała zwycięstwo [FOTO]

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 18:23, 20.04.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 18:26, 20.04.2019

Po niezłym i pełnym emocji meczu Cuiavia Inowrocław pokonała Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:2.

Przez większą część pierwszej połowy mecz miał wyrównany przebieg. Pierwsza bramka padła dopiero w 36. minucie. Fantastycznym strzałem w okienko bramkarza Cuiavii pokonał Łukasz Witucki. Wyrównanie przyszło dopiero po przerwie. Na 1:1 strzelił z karnego Ariel Jastrzembski. Kolejna bramka - dla gości - padła na 11 minut przed końcem meczu. Oznaczało to poważne kłopoty Cuiavii. Na szczęście w 89. minucie ponownie na linii jedenastu metrów stanął Jastrzembski i znów karnego zamienił na gola. Mamy 2:2, ale Cuiavia nie zwalnia tempa. Minutę później mamy kolejną bramkę. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Kacper Maciejewski. Doliczone 3 minuty i wynik się nie zmienia.

Cuiavia Inowrocław - Orlęta Aleksandrów Kujawski

3:2 (0:1)

[ZT]123378[/ZT]

komentarz(9)

Kibic Kibic

9 0

Więcej takich młodych jak chłopak z ?10? i mogą walczyć z każdym wszedł i biegał zrobił rzut karny i ma umiejętności BRAWO CUIAVIA wiele radości kibicaą sprawiliście na święta 20:06, 20.04.2019

KibicKibic

7 0

Ale jest jeszcze coś innego na co chciałbym zwrócić uwagę.Dziś gra w pierwszej połowie się nie kleiła w drugiej było już lepiej, być może jest to efekt wybuchu kega z piwem, ale teraz na poważnie.Po przerwie zespół zagrał odważniej, być może nadal szwankowało drugie czy trzecie podanie, ale chłopaki zagrali agresywnej z chęcią zmiany cdn 20:37, 20.04.2019

KibicKibic

5 0

cd. wyniku i to należy chwalić bo grali przeciwko 3 drużynie w lidze i to bez wsparcia tak promowanych zawodników z Ukrainy.Kiedy władarze klubu się przekonają że własnymi zawodnikami też można grać w tej lidze. A brakowało dziś m.in. Majchrzaka ,Maciejewskiego, i perspektywie 2 wyróżniających się zawodników z Juniora starszego 20:47, 20.04.2019

Odpowiedzi:2

JarekJarek

1 0

Chyba kolega nie chodzi na wszystkie mecze?Maciejewski jest w tym sezonie jednym z najsłabszych zawodników także chwała trenerowi że go dzisiaj nie wpuścił. 22:39, 20.04.2019

Ino Ino

0 0

A z Majchrzakiem co się dzieje ? Nie jestem pewny ale chyba widziałem go na trybunach 23:17, 20.04.2019

Kibic Kibic

4 0

Młody Maciejewski nie gra bo dokucza mu odnowiona kontuzja z poprzedniego sezonu.Poza tym jest jednym naturalnie lewonożnym zawodnikiem w całej kadrze.A z tego co się orientuje to jest zawodnik który był powoływany do kadry KPZPN rocznik 2000 i nie do końca jest to wychowanek Cuiavii 23:06, 20.04.2019

KibicKibic

0 0

Wiktor miał kolizje z zwierzyną łowną i dziś nie mógł zagrać.A szkoda!!! 23:29, 20.04.2019