Kolejna wygrana Noteci. A-klasa coraz bliżej

10:40, 26.05.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 10:44, 26.05.2019

W kolejnym w tym sezonie ligowym meczu na stadionie inowrocławskich olimpijczyków, piłkarze Noteci pokonali Tarant Wójcin 2:0 (0:0).

Obie bramki dla biało-żółto-niebieskich padły w drugiej połowie meczu. W 64’ Bartosz Palmowski zaliczył samobójcze trafienie, a 11 minut później Paweł Gotówka ustalił wynik na 2:0. Tarant Wójcin to kolejny zespół, który w obawie o własne tyły, ustawił w Inowrocławiu "autobus". Noteć mimo zdecydowanej przewagi nad rywalem nie potrafiła udokumentować tego trafieniami. Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej części meczu inowrocławianie mieli kilka stuprocentowych okazji, aby zdobyć bramki. Niestety, albo zawodziła ich skuteczność, albo na posterunku był bramkarz Taranta.

Tekst: Zbigniew Dorsz