Jest przełamanie! Cuiavia wygrywa z Chełminianką

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 14:01, 13.10.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 14:07, 13.10.2019

11. kolejka rozgrywek piłkarskiej IV ligi za nami. Ostatnim meczem w tej turze było spotkanie Cuiavii Inowrocław z Chełminianką Chełmno. Biało-Zieloni nie zawiedli pokonali gości 3:2.

Strzelanie na Stadionie Miejskim rozpoczął w 11. minucie Mikołaj Błaszczyk, wyprowadzając Cuiavię na prowadzenie. 120 sekund później za ciosem poszedł Arsenij Protsyshyn główką pokonując bramkarza Chełminianki. Wynik 2:0 dla Cuiavii widniało na tablicy do 71. minuty. Wtedy to Damian Adamski strzelił trzecią bramkę dla inowrocławian. Radość naszej drużyny nie trwała długo, bo w 74. minucie Oskar Andrzejewski zdobył bramkę dla gości. Kolejne trafienie dla Chełminianki w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Z karnego gola zdobył Piotr Kaczkowski

Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno

3:2
(2:0)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego spotkania.

[ZT]14089[/ZT]

[KONKURS]1115[/KONKURS]

komentarz(12)

kkkkkk

7 3

coś nie jest tak jak powinno być .Z 3-0 do 3-2 ,albo trener do BANI albo kondycja nie ta . 15:30, 13.10.2019

Odpowiedzi:1

KksKks

2 5

Ty masz nasrane w tym pustym nocniku zwanym głową. A jak coś niepasi to na bierki pod wodą. Ty cioto niemyta 16:29, 15.10.2019

KksKks

9 4

Bravo cuiavia są trzy punkty. A coś nie tak to chyba z tobą .Wiecznie niezadowolony. 16:25, 13.10.2019

kkkkkk

4 2

ty OSZOŁOMIE jak byś choć troszkę na piłce się znał to byś przyznał rację .Jak może być dobrze jak nie mogli utrzymać wyniku ? coś szwankuje w tym zespole .I to już od paru kolejek ,w Mogilnie nie wytrzymali itd. a ty cieszysz się z 3 punktów ,to tak jak by ci ktoś nasrał do ręki i się cieszę że to jest ciepłe ..... 13:30, 15.10.2019

ZieloniutkiZieloniutki

9 2

brawo chłopaki!!! trzy punkty najważniejsze!!! 19:40, 13.10.2019

FanFan

7 0

Przykro patrzeć na puste trybuny. Również mała frekwencja była na sobotnich meczach reprezentacji. Albo coś z promocją wydarzeń piłkarskich jest nie tak, albo mieszkańców Inowrocławia i powiatu piłka nożna nie interesuje. Bo jak wytłumaczyć kilkadziesiąt osób na trybunach w ponad 70tysięcznym mieście i dwukrotnie liczebniejszym powiecie. 19:50, 13.10.2019

ZielonyZielony

0 0

Dlaczego nie ma komentarza z meczu panie Walczak? 17:01, 14.10.2019

KWKW

0 1

Będzie jutro. Serwis futbolowo miał problemy techniczne przez cały weekend. Pozdrawiam 22:38, 14.10.2019

Kibic Kibic

6 3

Radość nie wiadomo z czego, zdarza się że jestem na meczu Cuiavii i ta drużyna gra bardzo słabo, czwarty sezon jest ten sam trener, który walczy znów o utrzymanie, dla on nie ma ambicji i jak w ogóle może tak być ze on trenuje seniorów Cuiavii i grupę młodzieżową Notecianki, no chyba jak się pracuje to w jednym klubie, a nie wystawił drużynę z Pakości, a oni go jeszcze wzięli 10:54, 15.10.2019

KsKs

3 5

Ludzie jak chcecie oglądać dobra piłkę to włączcie sobie canal + i premier league ?chłopaki po pracy *%#)!& za paczkę nie napisze czego a wy wymagacie nie wiem czego.realizmu trochę normalnego spojrzenia ale jak widać żyjecie w jakimś wimaginowanym świecie? 22:19, 15.10.2019

Odpowiedzi:2

LKSLKS

5 4

W Polsce na żadnym poziomie nie ma dobrej gry, a co dopiero na poziomie IV ligi, ale jednak coś trzeba prezentować, żeby Ci kibice przychodzili i nie ma co się dziwić że w mieście 70 tysięcznym na mecze, przychodzi 50 osób, jak ta drużyna nic sobą nie reprezentuje, ale jaki trener taka drużyna 10:51, 16.10.2019

8 2

Chłopaki grają bo to lubią i poświęcają swój czas po pracy który mogliby spędzić w dowolny inny sposób. Żeby drużyna coś dla was prezentowała to trzeba spojrzeć głębiej na realia jakie mamy w Inowrocławiu. Sport odstawiony jest na bok, a bez kasy 2 ligi na samej ambicji nie zrobisz. Smutne ale prawdziwe 11:11, 16.10.2019