Goplania znowu bramkoStrzelna. Kujawianka pokonana

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 16:57, 19.10.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 17:06, 19.10.2019

Po serii porażek Goplania Inowrocław wróciła na zwycięską ścieżkę. Po niezłym spotkaniu Biało-Niebiescy pokonali Kujawiankę Strzelno 4:1.

Goplania mogła wyjść na prowadzenie już w 1. minucie meczu, ale słupek uratował gości przed utratą bramki. Ofensywne ustawienie inowrocławian zapowiadało jednoznacznie walkę o zwycięstwo. 180 sekund po pierwszej bramkowej sytuacji, Dawid Górski wpisał się na listę strzelców. Kolejnych 30 minut upłynęło pod znakiem lekkiej przewagi gospodarzy, ale w pół godziny po pierwszym golu padł następny. Tym razem bramkarza Goplanii z karnego pokonał Michał Niewiadomski. Gdy wydawało się, że do końca tej części meczu już się nic nie wydarzy, na sekundę przed ostatnim gwizdkiem Adam Rychłowski wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania, niezawodny Górski podwyższył wynik na 3:1. W 55. minucie mogło być 4:1, ale Goplania zmarnowała karnego. To, co miało się stać, stało się w 92. minucie - Rychłowski ponownie zanotował na swoim koncie bramkę.

11 1

Brawo Pany tak trzymac! Niezły mecz i wkoncu zwyciestwo na Orlowskiej ?? 19:16, 19.10.2019

propro

10 1

W końcu! Trzeba grać dwójką Rychłowski-Górski z przodu. Od razu dało to efekty! 19:51, 19.10.2019

KibicKibic

4 2

Niezawodny gurski? Pan redaktor najwidoczniej nie jest na kazdym meczu naszego Kolejorza -mecz w brzozie pokazał 00:04, 20.10.2019

5 0

Zgadzam się z "pro". Goplania dużo traci gdy Adam nie gra z przodu z Dawidem a i tak sporo tracimy bramek nawet gdy Adam gra jako obrońca. Goplania zagrała z Kujawianką trzema obrońcami, ofensywnie z bardzo dobrze usposobionym tego dnia młodym lewym pomocnikiem. Wiktor to cichy bohater gospodarzy. Zawodnik, który wespół z Adamem i Dawidem rozmontowali obronę gości. Zawodnicy Goplanii próbowali oddawać strzały z dystansu, bez większego powodzenia. Niemniej jak nie próbować w takim meczu i z takim przeciwnikiem, to kiedy ? Kapitalna bramka z dystansu Adama Rychłowskiego do "szatni" zapewne podłamała gości. Na dodatek Dawid na początku II połowy podwyższył na 3:1 i to odebrało przyjezdnym ochotę do gry. W pierwszej połowie zawodnicy Kujawianki skupiali się na dyskusjach z sędzią i faulach, co w konsekwencji zaowocowało żółtymi kartkami dla nich. Bramkę na remis zdobyli po rzucie karnym za przypadkową rękę w polu karnym ...Wiktora, co nie zmienia faktu, że ten młody zawodnik zagrał b. dobre spotkanie. Jeden z zawodników Kujawianki otrzymał czerwoną kartkę za ... groźby skierowane do głównego arbitra. Zresztą też żółtą kartkę otrzymał trener gości.Zasłużone zwycięstwo Goplanii, wszyscy zagrali dobrze u nas. W pewnym momencie na boisku grało 5-iu młodzieżowców w Goplanii, jeśli się nie mylę.Szkoda zmarnowanego karnego przez kapitana Goplanii? . Z tego co wiem, to Bartek nie był pierwszym wyborem do wykonywania jedenastki. Oby za tydzień też Goplania zwyciężyła !
19:23, 21.10.2019

KjamKjam

2 0

Zgadzam sie z Toba w zupelnosci ze mlody Tomaszewski byl chyba najlepszym zawodnikiem w Goplanii. Przydaloby sie aby obroncy bardziej wystrzegali sie *%#)!& bledow bo lepszy przeciwnik na pewno to wykorzysta. 20:42, 21.10.2019