Noteć wymęczyła zwycięstwo ze słabeuszem z Poznania

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 19:34, 15.02.2020 Reporter ki24.info Aktualizacja: 19:36, 15.02.2020

Po przeciętnym spotkaniu nasi drugoligowcy z KSK Noteć pokonali przedostatnią w tabeli drużynę Biofarm Basket II Poznań 74:58.

Pierwsza odsłona meczu nie wskazywała na to, że dzisiejsze spotkanie będzie czymś szczególnym w wykonaniu Noteci. Goście nie dali się zepchnąć do defensywy i wygrali tę kwartę 18:16. W drugiej odsłonie spotkania Noteć nieco przyspieszyła tempo, co poskutkowało wyraźnym prowadzeniem 21:13. Po przerwie trzecia kwarta znów miała wyrównany przebieg i zakończyła się minimalną przewagą Biało-Niebieskich 17:15. Dopiero w ostatniej części meczu koszykarze Noteci przypomnieli sobie, że aspirują do gry w play-off i awansu. Ta kwarta to już wyraźna dominacja inowrocławian i wygrana 20:12.