To był pierwszy taki turniej łuczniczy w Inowrocławiu

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 09:07, 19.10.2020 Reporter ki24.info Aktualizacja: 09:10, 19.10.2020

W hali sportowej przy ul. Rakowicza odbył się pierwszy w historii miasta turniej łuczniczy - Ogólnopolski Turniej Łuczniczy o Puchar Miasta Inowrocławia.

[FOTORELACJA]2415[/FOTORELACJA]

W zawodach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z całej Polski. Wśród medalistów nie zabrakło też inowrocławskich łuczników, którzy wywalczyli łącznie aż 9 medali.

W kategorii dzieci Marek Gąsior zdobył pierwsze miejsce, Dominik Orzechowski drugie, a Marcin Orzechowski trzecią lokatę. W kategorii junior miejsca od pierwszego do trzeciego wywalczyli kolejno: Jakub Pawłowski, Nikodem Siudowski Maja Jaworska..

W kategorii łuk tradycyjny z półką Sylwia Szewczuk stanęła na trzecim stopniu podium. W kategorii łuk tradycyjny Joanna Rydzińska-Smolka zajęła drugie, a Karina Szczukowska trzecie miejsce.

Stowarzyszenie Archery Club Munin zapraszam na treningi osoby zainteresowane łucznictwem. Zajęcia odbywają się w sali Krytej Pływalni Delfin, w piątki o godz.18.30 i w soboty godz.16.30. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.