Falstart Noteci na otwarcie sezonu

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 20:28, 24.09.2022 . Aktualizacja: 21:02, 24.09.2022

Od porażki na własnym parkiecie koszykarze KSK Ciech Noteci Inowrocław rozpoczęli sezon 2022/2023.

[FOTORELACJA]3244[/FOTORELACJA]

Zdawać by się mogło, że wszystkie argumenty są po naszej stronie. Ponad 800 kibiców w hali, atut własnego parkietu i niezły skład. Początek meczu nie zwiastował tak złego zakończenia.

Pierwsza kwarta, choć minimalnie przegrana przez Noteć, to pokaz naprawdę niezłej gry

Zarówno Biało-Niebiescy, jak ich przeciwnik, nie bali się otwartej gry. Druga kwarta przyniosła jednopunktowe zwycięstwo naszych i na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie remisowym 48:48.

Trzecia odsłona spotkania należała już do drużyny z Gniezna. Wypracowana w tej części przewaga dała bezpieczny dystans gnieźnianom.

Niestety, Noteci nie pomogła już wygrana ostatnia kwarta. Mecz kończy się wygraną gości.

KSK Ciech Noteć Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno

83:89

(25:29, 23:22, 16:21, 19:17)

Dla Noteci punktowali: Robak 20, Kondraciuk 19, Grod 15, Marciniak 13, Shcherbatiuk 8, Stańczuk 4, Bodych 2, Filipiak 2.

Druga kolejka rozgrywek już w przyszły weekend. W niedzielę, 2 października Biało-Niebiescy na wyjeździe zmierzą się z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Najwięcej wydarzeń sportowych w dziale SPORT. Kliknij tutaj i sprawdź

[ZT]26556[/ZT]

komentarz(11)

KibicKibic

10 0

Niestety jak się spodziewałem. Dobry skład - brak zmiennika dla Bodycha. Bardzo widoczny brak warsztatu trenera. Fajnie , że zaczyna się tworzyć klimat sponsorski. 20:58, 24.09.2022

6 0

No nie jest kwestia pierwszego meczu. Trener dwa lata temu przegrał mecz z Toruniem , a w związku z pandemią dało by nam awans do pierwszej ligi. Drużyna nie ma organizacji w obronie . Cała gra polega na indywidualnej inwencji zawodników. Tak nie da się awansować. Radosna twórczość to nie pomysł na sukces. 21:57, 24.09.2022

KolooloKoloolo

5 0

Decydujące błędne zmiany trenera na 3 minuty do końca rezerwowi doprowadzają do remisu robi zmiany na siłę i straty ,rzuty z przypadku i tak się kończy niestety. 23:16, 24.09.2022

Odpowiedzi:2

PrawdaPrawda

2 0

Jacy rezerwowi? Do remisu doprowadził robak trafiając 3 trójki z rzëdu. To jest w sumie najbardziej ograny zawodnik w tej drużynie i zdecydowanie podstawowy. 09:02, 25.09.2022

0 0

Grę prowadził drugi rozgrywający ,dzięki któremu wydał robakowi dobre piłki do rzutu . Na siłę trener zmienił go na Filipiaka który nic nie grał a na dodatek miał najmniej 10 strat.I skończyło się jak zawsze. 17:48, 25.09.2022

InoIno

5 2

Dno, sportowe dno. I to bicie piany o awansie żeby wyciągnąć więcej kasy od naiwniaków. Zmienić nazwę z Noteć na Dyzma z przekroju lat dużo bardziej pasuje. 10:30, 25.09.2022

HahaHaha

1 3

J****i malkontenci! Fajna atmosfera i robota ludzi zarządzających! Wiadomo że nie wygrają wszystkich spotkań bo to jest sport idi**i! 16:52, 25.09.2022

NBANBA

0 1

Spokojnie sezonu czy awansu nie wygrywa się jednym meczem, wiadomo fajnie wygrać na inaugurację ale widowisko jakie stworzyli gracze obu drużyn było świetne plus otoczka meczu na tym poziomie rozgrywek jest fantastyczne. Brawa dla klubu trzymam kciuki i już nie mogę doczekać się kolejnego meczu. Naprawdę świetnie spędziłem sobotni wieczór. 18:54, 25.09.2022