Wygrana Cuiavii była o krok. Zakończyło się remisem

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 19:31, 13.04.2024 . Aktualizacja: 19:37, 13.04.2024
  • W meczu 23. kolejki rozgrywek IV ligi, Cuiavia Inowrocław na wyjeździe zmierzyła się z Polonią Bydgoszcz.

• Po meczu powodów do radości kibice Biało-Zielonych mają jednak niewiele.

W 22. minucie spotkania Cuiavia wyszła na prowadzenie po pięknej główce Ariela Jastrzembskiego. Zdawać by się mogło, że świetne otwarcie meczu doda naszym skrzydeł. Niestety, do końca pierwszej połowy i przez większą część drugiej, na boisku nie zobaczyliśmy więcej bramek.

3 punkty dla Cuiavii były bardzo blisko, ale na 3 minuty przed końcem podstawowego czasu gry, na 1:1 wyrównał Michał Marczyński. Taki rezultatem zakończyło się spotkanie w Bydgoszczy.

W sobotę, 20 kwietnia Cuiavia podejmować będzie ekipę Łokietka Brześć Kujawski. Początek meczu o godz. 12:00.