Młodzi piłkarze z naszego miasta najlepsi w powiecie

Reporter KI24.INFOReporter KI24.INFO 13:49, 09.10.2017 #InowrocławZawszeNaCzasie
Skomentuj Fot. nadesłane Fot. nadesłane

Dziś na Orliku w Pakości rozegrany został turniej finałowy w ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Młodzieży Szkolnej w 6-piłkarskich chłopców. Nieoczekiwanym mistrzem powiatu została ekipa Szkoły Podstawowej nr 5 Inowrocławiu.

Ekipa ta pokonała w wielkim finale drużynę SP 2 Kruszwica 2: 0. W meczu o miejsca 3. i 4. SP 14 Inowrocław pokonała 2 : 0 Dąbrowę Biskupią. W pokonanym polu pozostały ekipy Pakości i Janikowa, które odpadły w fazie grupowej.

Poniżej szczegółowe wyniki:

GRUPA A :

2 KRUSZWICA - DĄBROWA B. 5 : 0

2 KRUSZWICA - JANIKOWO 0 : 2

DĄBROWA B. - JANIKOWO 4 : 0

Do dalszych rozgrywek awansowały ekipy z Kruszwicy i Dąbrowy Biskupiej.

GRUPA B:

5 INOWROCŁAW- 14 INOWROCŁAW 2 : 1

5 INOWROCŁAW- PAKOŚĆ 2 : 2

14 INOWROCŁAW- PAKOŚĆ 2 : 1

Do dalszych rozgrywek awansowały ekipy z Inowrocławia.

5 INOWROCŁAW- 2 KRUSZWICA 2 : 0

Mistrz Powiatu Inowrocławskiego SP nr 5 Inowrocław awansował do zawodów wojewódzkich. Dla najlepszych zespołów i zawodników Starosta Inowrocławski ufundował dyplomy, puchary, medale i nagrody rzeczowe.