Domino nie obroniło Inowrocławia. Sklep Polski MKK Gniezno lepszy

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 15:08, 10.03.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 17:41, 10.03.2018

Dzisiaj nasi drugoligowcy z Domino Inowrocław rozegrają ostatni mecz rundy zasadniczej. Zapowiada się wyrównane spotkanie, bo przeciwnik - Sklep Polski MKK Gniezno, sąsiaduje z Dominatorami w tabeli.

Obie ekipy mają identyczny, 40-punktowy, dorobek. Zarówno Domino jak i Sklep Polski, na swym koncie zanotowały po 15 zwycięstw i 10 porażek. Dzisiejsze spotkanie nie będzie jednak meczem o przysłowiową pietruszkę. Wynik meczu może mieć bezpośredni wpływ na miejsce w tabeli i rozstawienie w fazie play-off.

Początek spotkania w hali widowiskowo-sportowej o godz. 16.00.

#ZawszeNaCzasie

• Zgodnie z przewidywaniami, mecz ma bardzo wyrównany przebieg. Pierwsza kwarta zakończona minimalnym zwycięstwem Domino 16:15.
  • Druga odsłona meczu słabsza w wykonaniu Domino i przegrana 21:27.
  • Po przerwie obraz gry nie zmienia się - drużyna gości wciąż na prowadzeniu 15:22.
  • Ostatnia kwarta to wciąż słaba gra Domino i przegrana 10:17.
  • Domino Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno 62:81.
  • Dla Domino punktowali: Rosiński 21, Sołtysiak 12, Kozłowski 10, Majer 7, Korólczyk 7, Warchowski 5.