Miniony sezon przyniósł młodym koszykarzom i koszykarkom SKS Kasprowicz kolejne sukcesy. Podczas uroczystej gali zakończenia rozgrywek Kujawsko-Pomorskiego Związku Koszykówki w Toruniu inowrocławski klub znalazł się w gronie najbardziej utytułowanych. Na dorobek składa się aż siedem medali oraz dwa indywidualne wyróżnienia dla zawodniczek. To efekt pracy prowadzonej od lat przez trenerów, zawodników i ich rodziców.