Pracownik produkcji – Pakowanie (nr 1557)

Miejsce pracy: Poznańska 375, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: •Pakowanie gotowych produktów zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi •Obsługa maszyn - bieżąca obsługa - ustawianie parametrów •Dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów poprzez kontrolę jakości •Oklejanie etykietami produktów oraz kartonów zbiorczych •Kontrola jakości produktów oraz opakowań, •Kontrola ilościowa •Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP i standardów produkcji obowiązujących w zakładzie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 09.06.2021
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany: 6, 14 ,22, doświadczenie nie jest wymgane-wszytskiego się nauczysz; Duża chęć i motywacja do pracy, współpraca w zespole, praca pod presją czasu, znajomość tabliczki mnożenia oraz dzielenie, sumienność i rzetelność,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ECS Cable Protection Sp. z o.o.
    Adres: Poznańska 375, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 523527524
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 523527524 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)
    StPr/21/1604
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    spawanie
    StPr/21/1606
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    pomocnik stolarza
    StPr/21/1576
    wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

    stolarz meblowy
    StPr/21/1575
    wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

    praca w sklepie spożywczo-warzywniczym, obsługa klienta, wykładanie towaru i warzyw
    StPr/21/1603

    prace konserwatorskie
    StPr/21/1588

    praca biurowo-terenowa
    StPr/21/1586
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    kontrola jakości wyrobów stalowych
    StPr/21/1582
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Bieżąca obsługa recepcji Meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z obowiązującymi standardami Sporządzanie raportów dobowych i miesięcznych Obsługa systemów rezerwacyjnych Sprzedaż usług hotelu Budowanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu Tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami Dzienne i nocne zmiany Zapewnienie gościom hotelu komfortowych warunków pobytu; współpraca w tym zakresie z innymi działami
    StPr/21/1614

    nauczyciel grupy
    StPr/21/1613