kierowca kat C-monter (nr 1359)

Miejsce pracy: Fabryczna 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa samochodu ciężarowego i monter przy czyszczeniu instalacji przemysłowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.05.2022
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. C
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: możliwość przyuczenia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: WP JAROSŁAW WOJTKOWSKI
      Adres: Płocka 6, 32-541 Trzebinia, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 785 990 666
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony telefonem pod nr tel. 785 990 666
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-8
      Przewóz towarów na terenie kraju.
      StPr/22/1472
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Przygotowywanie dokumentacji technologicznej narzędzi ściernych diamentowych. Wprowadzanie danych technologicznych do systemu -Produkcja.Opracowywanie i koordynacja zleceń produkcyjnych. Współpraca z kierownikiem produkcji w zakresie przebiegu procesów technologicznych- zgodność produkcji z planami produkcyjnymi.Ewidencja i badanie powstania braków produkcyjnych. Nadzór nad komórką kontroli jakości .
      StPr/22/1474
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      utrzymanie porządku i czystości w otoczeniu, wykonywanie prostych prac naprawczych, dbanie o utrzymanie ładu i porządku w budynku i terenie, opieka nad bezpieczeństwem budynku i całością sprzętu oraz nad urządzeniami, 3-zmiany
      StPr/22/1470
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Pomoc w produkcji wyrobów cukierniczych, z ciastem, przy maszynie cukierniczej Fritch, 3-zmiany
      StPr/22/1468

      obsługa klientów oraz serwis komputerowy
      StPr/22/1469
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      praca w kuchni, zarządzanie osobami podległymi, planowanie ich pracy i produkcja żywności
      StPr/22/1471

      obsługa ciągnika
      StPr/22/1479

      Twój zakres obowiązków: -wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych -budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych -zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii -realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych -obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
      StPr/22/1475
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      montaż stolarki na terenie kraju, pracodawca zapewnia dojazd do pracy i zakwaterowanie
      StPr/22/1492
      wynagrodzenie od od 3 010 do 5 000 PLN

      opieka i pielęgnacja osób starszych, możkliwośżć zatrudnienia na umowe zlecenie
      StPr/22/1489
      wynagrodzenie od od 3 772 PLN