Zamknij

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia (nr 0725)

Miejsce pracy: Zygmunta Kurka 16, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca z uczniem niepełnosprawnym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wymagania pożądane
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. JANA PAWŁA II
    Adres: Zygmunta Kurka 16, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomor
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 357 41 80
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Mycie i dezynfekcja samochodów, pomieszczeń, powierzchni z użyciem urządzenia parowego.
    StPr/24/0988
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    utrzymanie czystości w budynku, 2-zmiany
    StPr/24/0989
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    Praca związana z w/w stanowiskiem. Staż technika farmaceutycznego oraz sposób i tryb jego odbywania określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2002r. w sprawie odbywania praktyki w aptece przez technika farmaceutycznego. Zgodnie z rozporządzeniem, staż technika farmaceutycznego nadzorowany jest przez opiekuna, tj. kierownika apteki lub farmaceutę przez niego wyznaczonego. Technik farmaceutyczny po odbyciu stażu w aptece staje się osobą wykwalifikowaną do świadczenia usług farmaceutycznych w zakresie swoich uprawnień zawodowych, przewidzianych w ustawie Prawo farmaceutyczne.
    StPr/24/0358

    przewóz szyb zespolonych, hartowanych
    StPr/24/0982
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej na terenie województwa kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego
    StPr/24/0969

    pakowanie plastikowych elementów do zniczy
    StPr/24/0965

    przygotowywanie posiłków
    StPr/24/0966

    sprzątanie pokoi ew. restauracji, kuchni
    StPr/24/0956

    praca na recepcji hotelowej
    StPr/24/0957

    Sprzątnie biur
    StPr/24/0959
    wynagrodzenie od od 2 121 PLN