Pomocnik mechanika - oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy (nr 1885

Miejsce pracy: Popowicka 39, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: naprawa samochodów osobowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, punktualność, dokładność,zaangażowanie, lojalność i pracowitość
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: LBJ - Autogaz Bartosz Żyto
      Adres: Popowicka 39, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Bartosz Żyto
      Numer telefonu: 728 883 771
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Osoba na tym stanowisku: -Przyjmuje wnioski paszportowe, w tym weryfikuje ich poprawność, pobiera odciski linii papilarnych klientów oraz pobiera opłaty paszportowe przy użyciu terminala płatniczego, uwierzytelnia zgody rodziców na wnioskach o wydanie dzieciom paszportów, celem potwierdzenia tożsamości osób uprawnionych do złożenia tych wniosków i udziela informacji w tym zakresie celem umożliwienia klientom uzyskanie paszportu -Wydaje dokumenty paszportowe wraz z weryfikacją linii papilarnych klientów realizując zadanie przy pomocy specjalistycznego programu komputerowego, celem odebrania paszportów przez klientów -Przekazuje wnioski paszportowe do personalizacji w Centrum Personalizacji Dokumentów, po sprawdzeniu pod względem formalnym i kompletności oraz opracowaniu w Paszportowym Systemie Obsługi Obywatela (PS2O) -Przyjmuje i przygotowuje spersonalizowane dokumenty paszportowe wprowadzając je do depozytu systemowego i depozytu alfabetycznego w celu umożliwienia wydania paszportów klientom -Obsługuje zbiór ,,Rejestr Dokumentów Paszportowych. Porządkuje i opracowuje dokumentację zakończonych spraw w celu przekazania jej do archiwum zakładowego -Zajmuje się personalizacją paszportów tymczasowych oraz prowadzeniem magazynu książeczek paszportowych i wklejek Warunki pracy: Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Większość czynności wykonywana w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, czas pracy zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej, nietypowe godziny pracy (w tym dyżury), zagrożenie korupcją, permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa). Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane w pokoju biurowym na II piętrze, w budynku dostosowanym dla osób z niepełnosprawnością (winda, platforma dla osób z niepełnosprawnością, toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na parterze budynku). Wejście do budynku od al. Ratuszowej 36, 88-100 Inowrocław. Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy z oprogramowaniem, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. Praca wymaga poruszania się między pokojami na II piętrze. Adres Urzędu: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 3 85-950 Bydgoszcz Miejsce wykonywania pracy: Inowrocław al. Ratuszowa 36, 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław Co oferujemy: -Dodatek stażowy (od 5% do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy) -Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka) -Ruchomy czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7:00-8:00, za wyjątkiem wtorku) -Dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci pracowników -Możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia grupowego pracownika i członków jego rodziny
      StPr/24/1112
      wynagrodzenie od od 5 091,48 PLN

      Osoba na tym stanowisku: - Przyjmuje wnioski paszportowe, w tym weryfikuje ich poprawność, pobiera odciski linii papilarnych klientów oraz pobiera opłaty paszportowe przy użyciu terminala płatniczego, uwierzytelnia zgody rodziców na wnioskach o wydanie dzieciom paszportów, celem potwierdzenia tożsamości osób uprawnionych do złożenia tych wniosków i udziela informacji w tym zakresie celem umożliwienia klientom uzyskanie paszportu - Wydaje dokumenty paszportowe wraz z weryfikacją linii papilarnych klientów realizując zadanie przy pomocy specjalistycznego programu komputerowego, celem odebrania paszportów przez klientów - Przekazuje wnioski paszportowe do personalizacji w Centrum Personalizacji Dokumentów, po sprawdzeniu pod względem formalnym i kompletności oraz opracowaniu w Paszportowym Systemie Obsługi Obywatela (PS2O) - Przyjmuje i przygotowuje spersonalizowane dokumenty paszportowe wprowadzając je do depozytu systemowego i depozytu alfabetycznego w celu umożliwienia wydania paszportów klientom - Obsługuje zbiór ,,Rejestr Dokumentów Paszportowych. Porządkuje i opracowuje dokumentację zakończonych spraw w celu przekazania jej do archiwum zakładowego - Zajmuje się personalizacją paszportów tymczasowych oraz prowadzeniem magazynu książeczek paszportowych i wklejek Warunki pracy: Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Większość czynności wykonywana w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, czas pracy zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej, nietypowe godziny pracy (w tym dyżury), zagrożenie korupcją, permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa). Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane w pokoju biurowym na II piętrze, w budynku dostosowanym dla osób z niepełnosprawnością (winda, platforma dla osób z niepełnosprawnością, toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na parterze budynku). Wejście do budynku od ul. Ratuszowa 36-38. Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy z oprogramowaniem, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. Praca wymaga poruszania się między pokojami na II piętrze. Co oferujemy: - Dodatek stażowy (od 5% do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy) - Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw trzynastka) - Ruchomy czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7:00-8:00, za wyjątkiem wtorku) - Dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci pracowników - Możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia grupowego pracownika i członków jego rodziny
      StPr/24/1369

      W szczególności wspieranie rodziny przeżywającej trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczej w celu przywrócenia zdolności do jej wypełniania, współpraca z pracownikami socjalnymi i pracownikami jednostek administracji rządowej i samorządowej, właściwych organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów w działaniach na rzecz dziecka i rodziny, prowadzenie dokumentacji dotyczącej prowadzonej pracy z rodziną, podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin, realizacja zadań określonych w ustawie z dnia 4 listopada 2016 r. o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin Za życiem.
      StPr/24/1118
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Praca socjalna, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych
      StPr/24/1119
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      opieka nad osobami starszymi, dbanie o czystość placówki, wydawanie posiłków oraz pozostałe powiązane czynności
      StPr/24/1116
      wynagrodzenie od od 4 855,58 PLN

      obsługa klienta
      StPr/24/1114

      szycie odzieży
      StPr/24/1103

      nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodzie technik mechatronik, wymiar etatu (pensum) -20h
      StPr/24/1108
      wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

      nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodach: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych; wymiar etatu (pensum) -20h
      StPr/24/1109

      Nauczyciel praktycznej nauki zawodu - stolarz; wymiar etatu (pensum) -20h
      StPr/24/1110