montażysta/pomiarowiec (nr 3733 )

Miejsce pracy: Nowa 2/1, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomiary, transport ,montaż szkla zgodnie ze zleceniem , praca na terenie Inowrocławia i okolic
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.12.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 775 - 3 493 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. B*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doswiadczenie zawodowe oraz znajomość rysunku technicznego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Glasstower Karolina Sobieraj
      Adres: Nowa 2/1, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 605 249 175
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: możliwy kontakt osobisty ul. Nowa 2/1 w Inowrocławiu po uzgodnieniu pod nr tel. 605 249 175
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      prace ogólnobudowlane na terenie Inowrocławia i okolic
      StPr/18/3790
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      obsługa klienta, kasy fiskalnej, przygotowywanie i wygawanie posiłków
      StPr/18/3794
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      pomoc na kuchni przy przygotowywaniu potraw i ciast
      StPr/18/3792

      przygotowywanie potraw
      StPr/18/3793
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      opieka pielęgniarska w szkole i żłobku
      StPr/18/3787
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      -porządkowanie dokumentacji, aktualizacja dokumentacji technicznej, -realizowanie zadań administracyjno- biurowych: organizowanie korespondencji itp. -dbanie o dobrą komunikację w wewnątrz i na zewnąt
      StPr/18/3777
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      montaż instalacji sanitarnych
      StPr/18/3780

      pomoc montera instalacji sanitarnych
      StPr/18/3781
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      prace malarskie na terenie Inowrocławia i woj. kujawsko-pomorskiego
      StPr/18/3771
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      prace murarskie na terenie Inowrocławia oraz woj. kujawsko-pomorskiego
      StPr/18/3772