kierowca kat. C-transport krajowy (Nr 0405)

Miejsce pracy: Stanisława Szenica 3, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przewóz towarów na terenie kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 11.02.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. C
    • przewóz rzeczy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: aktualne badania lekarskie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PHU TRANS MAX KALCZYŃSKI MIROSŁAW
      Adres: Stanisława Szenica 3, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-po
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 602 108 978
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, możliwy kontakt osobisty po wcześniejszym telefonie 602 108 978 lub 507 109 110
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      wykonywanie prac wykończeniowych-szpachlowanie, malowanie, układanie glazury
      StPr/19/0554
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      opieka nad dziećmi w świetlicy, praca 1 godz. w tygodniu
      StPr/19/0568
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      ochrona fizyczna mienia na terenie Gniewkowa
      StPr/19/0566

      w-g grafiku-indywidualnie lub grupowo
      StPr/19/0530
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      pomoc w przygotowaniu posiłków ,mycie naczyń - Kawiarnia Zdrojowa
      StPr/19/0533

      podawanie, serwowanie posiłków, obsługa gości sanatorium
      StPr/19/0537

      staż w salonie kosmetycznym
      StPr/19/0529
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      praca kierowcy
      StPr/19/0528
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      staż w kancelarii komorniczej-prace biurowe
      StPr/19/0527

      staż w salonie fryzjerskim
      StPr/19/0526