Nauczyciel przedmiotów zawodowych medycznych-asystentka stomatologiczna (nr 1320

Miejsce pracy: Prezydenta Gabriela Narutowicza 53, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2019/2020 (niepełny wymiar godzin)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - wykształcenie wyższe zawodowe (min. licencjat) w zakresie elektroradiologii, fizyki medycznej, stomatologii, optyki oraz protetyki słuchu, - doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionych dziedzinach,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Szkoła Policealna Medyczno -Społeczna
    Adres: Prezydenta Gabriela Narutowicza 53, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, wo
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające kwalifikacje. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie oferty na adres [email protected]
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: do 21.04.2019
    -projektowanie opakowań, -konstrukcja narzędzi
    StPr/19/1511
    wynagrodzenie od od 5 650 PLN

    instruktor sporu
    StPr/19/1530
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    montaż instalacji sanitarnych
    StPr/19/1495
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    zapewnienie kompleksowej opieki nad mieszkańcami domu opieki
    StPr/19/1494
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Obsługa klienta, Sporządzanie i przygotowywanie dokumentacji związanych z tworzonymi i realizowanymi projektami, w tym nadzór nad osiągnięciem założonych wskaźników, Sporządzanie i tworzenie pism, zes
    StPr/19/1502

    staż w sklepie spożywczym "Żabka"
    StPr/19/1501

    Do zadań należeć będzie, m.in.: 1. wszystkie czynności związane z prowadzeniem akt spraw oraz urządzeń ewidencyjnych do ich rejestrowania, 2. wykonywanie zarządzeń wydanych w sprawach sądowych, redago
    StPr/19/1497
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    wykonywanie prac wykończeniowych-szpachlowanie, malowanie, układanie glazury
    StPr/19/1496

    naprawa samochodów osobowych i ciężarówek
    StPr/19/1510
    wynagrodzenie od 3 500 - 4 500 PLN

    Sprzedawca artykułów medycznych
    StPr/19/1509